X
ایمن کالا - ساخت ماکت تاب و سرسره زیبا s

ایمن کالا - ساخت ماکت تاب و سرسره زیبا

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 329
» بازديد ديروز : 3
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 331
» بازديد سال : 1837
» بازديد کل : 1837
» اعضا : 0
» مطالب : 25

ساخت ماکت تاب و سرسره زیبا


تاریخ انتشار پست : 1399/4/7 بازدید : 16

تاب و سرسره پارکی از جمله وسایل بازی و پارکی کودک است که فرزندان شما به آنها علاقه زیادی داشته و شاید بخواهند یکی از آنها را در خانه داشته باشند. ساخت ماکت تاب و سرسره باعث رشد و شکوفایی خلاقیت در فرزند شما می شود. بنابراین با کمک فرزند دلبندتان می توانیدیک ماکت بسیار زیبا از وسایل بازی پارک بسازید تا علاوه بر ایجاد خلاقیت در کودک وسایل سرگرمی او را فراهم کنید

ساخت سرسره با مقوا

بعد از اینکه کودکان، نقاشی سرسره بازی را فرا گرفتند نوبت به ساختن یک سرسره با مقوا می رسد که کار بسیار ساده ای است. کافی است با مقوا دو عدد مستطیل با طول بلند جدا کنید. یکی از مستطیل ها را به شکل باد بزن تا کنید و انتهای آن را به مستطیلبعدی بچسبانید. البته با تا کردن لبه های مستطیل می توان شکل زیباتری به سرسره خود بدهید. بعد از ساخت ماکت تاب و سرسره با مقوا می‌توانید به کودکان خود ساخت ماکت پارک با وسایل دور ریختنی را نیز آموزش دهید. برای مثال می‌توانید به جای مقوا از پلاستیک های دور ریختنی استفاده کنید، از چوب بستنی و یا از جعبه های کفش و لوازم خانگی استفاده کنید. ساخت ماکت پارک ساده به رشد خلاقیت کودکان کمک می کند و به آنها این را یاد می دهد که زباله ها خود ارزشمند هستند و می توان از آنها به درستی استفاده نمود.

وسایل مورد نیاز برای ساخت ماکت

·         نی ( از نی هایی استفاده کنید که قابلیت خم شدن داشته باشند، یعنی فلزی، شیشه اییا چوبی نباشد)

·         لیوان یکبار مصرف یا هر لیوای که قابل بریدن و غیر قابل استفاده باشد.

·         چسب های خمیری (شما می‌توانید از چسب های نواری و یا هر نوع چسب دیگری که بتواند نی های شما را به هم متصل کند، استفاده کنید)

·         مقوا و قیچی

مراحل ساخت ماکت تاب و سرسره

با وجود آن که ساخت ماکت تاب و سرسره کار چندان سختی نیست اما آن را در چند مرحله توضیح می‌دهیم تا به راحتی قابل اجرا باشد.

مرحله اول: در اولین مرحله از ساخت این ماکت تاب و سرسره باید وسیله های مورد نیاز را جمع آوری کنیم و اگر از وسیله های دور ریختنی استفاده می‌کنید باید آنها را به طور کامل تمیز کنید که کودکان بتوانند با آنها کار کنند. نکته دوم که باید در ساخت ماکت رعایت شود، رعایت نکات ایمنی است.

مرحله دوم : در این مرحله از ساخت ماکت تاب و سرسره باید دو عدد از نی هایی که بلندتر هستند را به هم متصل کنید و نی دیگری را که کوتاه تر است را به پایین آن دو وصل کنید تا یک مثلث به دست بیاید. این کار را با قسمت دیگر هم انجام دهید. اکنون دو مثلث هم اندازه دارید که دو طرف ماکت تاب را می‌سازند.

مرحله سوم : در این مرحله باید دو مثلثی که در مرحله قبل ساختید را به یکدیگر متصل کرده و بدنه اصلی تاب را به دست آورید.

کلام آخر

تاب سرسره پارکی به عنوان جذابترین بازی بچه ها در محیط بازو فضای سبز تنوع مناسبی دارد. استفاده از فلز و پلاستیک در ساخت این وسایل بازی رایج است. خرید تاب سرسره پارکی ترکیبی برای محل های شلوغ مانند پارک ها، مهدکودک ها و خانه بازی ها مناسب است.قیمت تاب سرسره فلزی و پلاستیکی ترکیبی نسبتا بالا است اما آموزش بازی گروهی و زندگی اجتماعی در این تاب و سرسره میسر است. تاب سرسره های پلاستیک و فلزی کوچکتر برای باغ، ویلا و حیاط منازل گزینه بهتری است. نصب تاب و سرسره فلزی و پلاستیکی نیاز به مهارت کافی دارد. در صورتی که برای نصب امن و اصولی تاب سرسره پارکی نیاز به نصاب داشته باشید کافی است با شماره های داخل سایت تماس حاصل کنید. ایمن ترافیک کالا با طراحی و تولید انواع تاب و سرسره تلاش دارد لحظات شادی برای کودکان شما ایجاد نماید.


نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد